Auto GTA – złomowanie pojazdów Wrocław

Auto GTA – złomowanie pojazdów Wrocław
Beskidzka kategoria
Beskidzkie info

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży swojego samochodu? Potrzebujesz pozbyć się problemu? Jeżeli tak to nasz skup aut to idealny wybór dla Ciebie. Na rynku istniejemy od wielu lat skupując samochody zarówno sprawne jak i uszkodzone. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do każdego klienta.

Możemy skupić samochody sprawne, do złomowania, powypadkowe czy też uszkodzone mechanicznie. Gwarantujemy darmową wycenę, niewielką ilość formalności, bezpłatne dotarcie do klienta oraz szybką płatność za zakupiony pojazd. Nasz skup samochodów pozwala rozwiązać problemy z posiadaniem samochodu każdemu, kto chce się ich pozbyć.

Nasi specjaliści są w stanie poradzić sobie z wyceną nawet bardzo nietypowych pojazdów. W związku z tym możemy zagwarantować, że każdy kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z naszą firmą pozbędzie się swojego samochodu szybko, bezproblemowo oraz na naprawdę bardzo atrakcyjnych warunkach. Skupujemy samochody z roczników 1990 do 2017, także praktycznie każdy może skorzystać z naszej oferty.

Beskidzki telefon
730117117
Beskidzkie miejsce
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
NIP
8951876724
Regon
020742967