Infortes Sp. z o.o. – systemy ERP dla firm turystycznych

Infortes Sp. z o.o. – systemy ERP dla firm turystycznych
Beskidzka kategoria
Beskidzkie info

Firma Infortes specjalizuje się w świadczeniu dla swoich biznesowych klientów szeregu usług informatycznych, związanych z oprogramowaniem, sprzętem IT oraz wyszukiwaniem atrakcyjnego finansowania dla rozwiązań technologicznych wdrażanych w przedsiębiorstwach.

Domeną usług Infortes jest planowanie zasobów przedsiębiorstw poprzez systemy Comarch, tworzenie gotowych rozszerzeń do programów Comarch oraz rozwiązań autorskich, dostarczanie systemów zarządzania relacjami z klientem, a także dostosowywanie do potrzeb firm systemów zapewniających właściwy obieg dokumentów, obsługą księgową i ciekawe patenty na urządzenia mobilne.

Sama firma Infortes jest platynowym partnerem marki Comarch i zajmuje się również wdrożeniami wszystkiego, co w kwestii informatycznej jest z tym oprogramowaniem związane. Wykwalifikowana kadra Infortes zajmuje się również dostarczaniem sprawdzonych systemów klasy ERP oraz serwisowaniem zintegrowanych platform informatycznych tak, by działały bez zarzuty i efektywnie spełniały swoje zadania.

Infortes Sp. z o.o.

Beskidzki telefon
713067040
Beskidzkie miejsce
Aleja Śląska 1 54-118 Wrocław
NIP
8992499879
Regon
932978690
  • Infortes Sp. z o.o. – systemy ERP dla firm turystycznych