Japońska restauracja Maiko Sushi Wrocław

Japońska restauracja Maiko Sushi Wrocław
Beskidzka nazwa:
Japońska restauracja Maiko Sushi Wrocław
Beskidzka kategoria:
Beskidzkie info:

Maiko Sushi jest jedną z najbardziej popularnych i cenionych wrocławskich restauracji oferujących dania japońskiej kuchni. W menu można znaleźć wiele odmian sushi, czyli tradycyjnych japońskich potraw wykonanych z marynowanego ryżu z dodatkiem ryb surowych lub marynowanych bądź też z dodatkiem gotowanych skorupiaków albo warzyw.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.1

W takim miejscu możemy zjeść proste dania typu nigiri, ale również bardziej skomplikowane, takie jak: uramaki, gankuny czy hosomaki. Oprócz najczęściej zamawianych potraw sushi, restauracja oferuje również japońskie zupy, krewetki, pierożki i sałatki. Dla miłośników słodkości znajdą się również pyszne desery przygotowywane według japońskich przepisów.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław fot.2

Maiko Sushi działa głównie jako restauracja stacjonarna, ale oferuje również możliwość zamówienia jedzenia online poprzez stronę internetową wraz z dostawą do domu, biura czy na uczelnię. Dowóz oferowany jest bezpłatnie dla klientów zamawiających w promieniu nieprzekraczającym 10 km od restauracji. Zamówienia przyjmowane są od 12:00 do 21:30, a ich czas realizacji wynosi od 15 do 75 minut.

Beskidzki telefon:
722770770
Beskidzkie miejsce:
ul. Zakładowa 20 50-231 Wrocław
NIP:
8952208189
Regon:
384040559
  • Japońska restauracja Maiko Sushi Wrocław
  • Japońska restauracja Maiko Sushi Wrocław