Medycyna estetyczna Wrocław – klinika Soft Skin

Medycyna estetyczna Wrocław – klinika Soft Skin
Beskidzka kategoria
Beskidzkie info

Klinika dermatologii i medycyny estetycznej Soft Skin, to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy poszukują bezpiecznego, nowoczesnego, a co najważniejsze, skutecznego sposobu na poprawienie własnego zdrowia, wyglądu i samopoczucia.

Medycyna estetyczna Wrocław fot.1

Soft Skin to nie tylko dermatologia – oprócz leczenia trudnych schorzeń skóry, klinika oferuje swoim pacjentom także szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej, wykonywanych w oparciu o najnowsze, wykorzystywane na całym świecie, technologie. Soft Skin zatrudnia wyłącznie najwyższej klasy ekspertów, dla których bezpieczeństwo i satysfakcja pacjenta, znajdują się zawsze na pierwszym miejscu.

Medycyna estetyczna Wrocław fot.2

W skład różnorodnej oferty Soft Skin wchodzi również depilacja laserowa, która stanowi idealną propozycję dla tych, którzy w bezpieczny i skuteczny sposób chcą pozbyć się niechcianego owłosienia. Laser medyczny Soprano Ice Platinum, stosowany w klinice, to zaawansowana technika, dzięki której pozbędziemy się każdego rodzaju włosów- sprawdza się nawet przy jasnych i cienkich włosach.

Soft Skin Dermaclinic

Beskidzki telefon
512822207
Beskidzkie miejsce
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
NIP
7532154115
Regon
021847160
  • Medycyna estetyczna Wrocław – klinika Soft Skin
  • Medycyna estetyczna Wrocław – klinika Soft Skin