Modern Hostel

Modern Hostel
Beskidzka nazwa: Modern Hostel
Beskidzka kategoria:
Beskidzkie info:

Hostel to miejsce, w którym goście mogą się tymczasowo zatrzymać za niewielkie pieniądze. Jego główną cechą wyróżniająca się spośród innych obiektów jest możliwość przenocowania większej ilości osób w jednym pokoju. Jest to wygodna opcja dla grup wycieczkowych, studentów itp. Wiele osób jest zniechęconych samym określeniem „hostel”, ponieważ głównie jest on kojarzony z nieco gorszym standardem, ale w naszym przypadku jest inaczej.

Hostel Wrocław

Modern Hostel to obiekt znajdujący się w centrum Wrocławia. Jest położony w pięknej okolicy, nieopodal Odry. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z nocnego życia Wrocławia, które zapewni wiele wrażeń. Wnętrze całkowicie odbiega od stereotypów, jest urządzone w stylu surowym i minimalistycznym, co czyni nasz obiekt bardzo designerskim oraz przyciąga wiele osób, które doceniają jego estetyczny i zadbany wygląd.

Noclegi Wrocław

Nasz hostel oferuje pokoje oraz apartamenty w przystępnych cenach, które są przy tym komfortowe i funkcjonalne. W każdym pokoju znajduje się toaleta, co jest ważnym udogodnieniem dla naszych gości. Wnętrza pokoi są urządzone nowocześnie i ze smakiem, ale jednocześnie sprawiają, że nasi goście mogą czuć się tu jak w domu.

Wiele osób docenia, że nasz obiekt pełni funkcję tanich noclegów we Wrocławiu, zwłaszcza że jego standard jest wysoki jak na hostel. Spełniamy oczekiwania naszych gości co do naszego obiektu oraz oferujemy wysoki komfort. Ceny za dobę są adekwatne do rodzaju pokoju i sprawiają, że rezerwacja noclegu w naszym obiekcie jest zawsze swego rodzaju okazją. Marka Modern Hostel to coś więcej niż hostel, warto nas odwiedzić, aby poczuć to na własnej skórze i doświadczyć panującej tu przyjaznej atmosfery.

Beskidzki telefon: 669844688
Beskidzkie miejsce: ul. Sikorskiego 11/1 53-659 Wrocław
NIP: 8951415029
Regon: 933024099