Psycholog młodzieży w poradni Proterapeutica Wrocław

Psycholog młodzieży w poradni Proterapeutica Wrocław
Beskidzka kategoria
Beskidzkie info

Czujesz się wypalony zawodowo ? Masz problemy ze stresem ? Nie radzisz sobie ze swoim życiem ? Skorzystaj z profesjonalnej oferty, jaką swoim pacjentom oferuje poradnia psychologiczna Proterapeutica. Rzetelny personel, miła i empatyczna atmosfera, ogromne doświadczenie oraz niezbędna wiedza. Ośrodek proponuje pomoc w zakresie takich problemów, jak : wszelkiego rodzaju zaburzenia i stany lękowe, depresja, bezpłodność oraz awersja seksualna.

psycholog młodzieży Wrocław

Zuzanna Alwin - psycholog młodzieży z poradni Proterapeutica

Wyspecjalizowani psycholodzy, psychiatrzy, terapeuci, logopedzi i seksuolodzy, szczegółową przeanalizują, każdy problem pacjenta i obopólnym wysiłkiem, pomogą mu sobie z nim skutecznie się uporać. W ofercie trapie dla par, młodzieży oraz całych rodzin. Indywidualne podejście do każdego tematu, dostosowane do potrzeb pacjenta terminy wizyt.

psycholog młodzieży Wrocław

Małgorzata Kuzyk - psycholog młodzieży z poradni Proterapeutica

Dogodna lokalizacja, pomoc dla osób z zagranicy, dyskrecja, niezwykły profesjonalizm oraz fachowa pomoc wyspecjalizowanej kadry pracowniczej, a także konkurencyjne ceny. Pomóż sam sobie rozwiązać swoje problemy i umów się na wizytę już dziś.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Beskidzki telefon
663875291
Beskidzkie miejsce
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
NIP
8961399071
Regon
362700702
  • Psycholog młodzieży w poradni Proterapeutica Wrocław
  • Psycholog młodzieży w poradni Proterapeutica Wrocław